Fritözler Ürünleri ve Fiyatları - bymgastro.com

"Fritözler"

araması için 76 sonuç listeleniyor

Fritöz Nedir?

Patates, nugget gibi tavuk ürünleri, soğan gibi sebzeler, mücver gibi pratik ve hızlı yiyecekler hazırlayabileceğiniz kızartma aletidir. Paslanmaz çelik gövdeli olup çıkartılabilir rezistans kutusu ve fritöz kabı, gösterge birimleri ile kullanımı oldukça basittir. Kapak sayesinde yağ sıçramaz, termostat kontrolü 60-190 °C arası yapılabilmektedir. Emniyet termostatı mevcuttur, pilot lamba size yol gösterir, güvenilirdir, haznedeki yağ miktarı azaldığında emniyet switchi devreye girer ve rezistansı koruma altına alır. Ayakların yüksekliği ayarlanabilir böylelikle size en uygun yüksekliği ayarlayabilirsiniz.

Fritöz Çeşitleri Nelerdir?

Elektrikli, gazlı kullanım seçenekleriyle tekli, ikili sepetli, 3 Lt’den (22+22) 44 Lt’ye kadar geniş hazneli yağ dolum kapasiteli Kapaklı / kapaksız, dolaplı / dolapsız seçenekleriyle bymirket.com‘da 7/24 bulabilir, karşılaştırabilir ve ihtiyacınız olan fritözü uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Fritözde neler kızartılabilir?

Kızartma tariflerini deneyebilirsiniz. Soslu karışık kızartmalar hazırlayabilirsiniz. Sandwich ve hamburgerlerinizin yanına çıtır çıtır altın renginde patatesler kızartabilirsiniz. Nugget, şinitzel gibi tavuk ürünleri, soğan gibi sebzeler, mücver gibi pratik ve hızlı yiyecekler için ihtiyacınız olan fritözler bymirket.com‘da 12 aya varan taksitler ve ücretsiz kargo seçenekleriyle sizlerle.

Nerelerde kullanılır?

Cafe, restoran, hazır yemek firmaları, fastfood zincirleri, öğrenci yurtları, öğrenci evleri gibi her türlü yerde kullanılabilir hızlı, lezzetli ve pratik kızartma imkanı sağlar.

Nar Gibi Kızartmalar İçin Fritöz Nasıl kullanılır?

Maximum ve minimum çizgileri yağ doldurmada size rehberlik eder, minimumun altına düşmeyiniz ve maximum çizgisini aşmayınız. Ayarlanabilir termostat ile yağ sıcaklığını ayarlayınız. Sepete kızartılacak ürünleri koyunuz ve yağa yavaşça daldırınız. Fritözün kapağını kapatınız. Zamanı geldiğinde cihazı kapatınız, sonra kapağı açınız. Sepetin ergonomik kulpundan tutarak hazneden çıkarınız. Yağ haznesini  taliye musluğundan boşaltınız. Uzun süreli kullanım için cihazı temiz tutunuz. Temiz bir şekilde, kuru ve serin yerde muhafaza ediniz.

Fritözde Patates Nasıl Kızartılır?

Fritözde patates kızartması tarifini sizler için derledik: Patateslerini soyun, dilerseniz soymadan da elma dilim şeklinde doğrayabilirsiniz veya kabuğu soyup parmak dilim şeklimde kesebilirsiniz, cips için yuvarlak şekilde de doğrayabilirsiniz. Patatesleri nişastasını bırakması için tuzlu soğuk suda veya patates dinlendirme makinesinde bekletin. Böylelikle patatesler daha çıtır olacaktır. Fritöze bitkisel yağı koyun. Fritözünüz sıcaklık ayarını yapın, yağ kızdığında patatesleri sepetin içine atın ve fritözün içine sepeti koyup kapağını kapatın, patatesler altın rengine geldiğinde patateslerinizi çıkarın. Altın patatesler işletmenizin vazgeçilmez yiyecekleri arasına çoktan alındı bile! Dilerseniz lezzet zenginliğine sosları da ekleyip daha da vazgeçilmez olmalarını sağlayabilirsiniz.

Fritöz Markaları ve Fiyatları nelerdir?

Öztiryakiler, Korkmaz, Tefal, Atalay, Elektrola, HOP, İnoksan, Remta, Rinnova, Sammic, Silver gibi markaları bymirket.com’da kaliteli ve garantili 7/24 bulabilirsiniz. İhtiyacınız olan her şeye hızlı ve kolayca bymirket.com güvencesiyle uygun fiyata ve 12 aya varan taksit seçenekleriyle sahip olabilirsiniz. 

Daha Uzun Ömürlü Kullanım İçin Fritöz Nasıl Temizliği Nasıl Yapılır?

Paslanmaz çelik alaşımı sayesinde hijyen performansı yüksektir. Çıkartılabilir rezistans kutusu ve fritöz kabı sayesinde temizliği oldukça kolaydır. Kızartma sepeti makinede güvenle yıkanabilir, üzerinde kalıntı kalmamasına dikkat ediniz. Uzun süreli kullanım için haznesindeki yağı her kullanım sonrası tahliye yerinden boşaltınız, serin ve kuru bir yerde temiz saklayınız. Kaliteli yağlar kullanıp ve hazneye yağdan başka bir şey koymayınız. 

Hangi fritözü almalıyım?

 

İhtiyaçlarınıza göre her türlü ürünü fiyat - performans bakımından; marka, model ve çeşitleri karşılaştırabilir, ihtiyacınızı karşılayacak emniyetli ve geniş iç hacimli fritözleri bymirket.com‘dan gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz.

©2021 Cubio Arge Yazılım Danışmanlık Ltd. Şti.-Her Hakkı Saklıdır.