Pizza Fırınları Ürünleri ve Fiyatları - bymgastro.com

"Pizza Fırınları"

araması için 44 sonuç listeleniyor

Pizza Fırını Nedir?

Pizza fırınları, endüstriyel mutfakta kullanılan genel olarak büyük tip işletmelerin kullandığı, pizza pişirmek için özel olarak üretilen fırınlardır. Pizza fırınlarının birçok farklı çeşidi vardır kullanım yerinize göre farklı tipte fırınları tercih edebilir veya farklı kapasitedeki ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Pizza fırını işletmenizin önemli parçalarından birisini oluşturmaktadır. Küçük işletmeleriniz için bazen en büyük gelir kaynağı olurken restoran, otel gibi büyük işletmelerde ise sizin kalitenizi arttırmanızı sağlayacak bir unsurdur. Fırın seçerken işletmenize en uygun fırını seçmek sizin daha performanslı çalışabilmeniz ve kaliteli ürünler çıkarabilmenizi sağlar. Bu yüzden kapasitesi, çalışma tipi, doğal gaz gücü, elektrik gücü, lpg gücü, koruma sınıfı ve boyutlarını ürün tercih edilirken dikkat edilmesi gerekmektedir. En kaliteli pizza fırınları için Empero, Kaçkar, Dr. Oetker, Görkem, Öztiryakiler, Altınbaşak, FM Professional, Fackelmann, Greenmall, Senox marka pizza fırınlarını bymirket.com da bulabilirsiniz.   

Pizza Fırını Nerelerde Kullanılır?

Pizza fırınlarını cafe, restoran, otel gibi yemek hizmeti sunan işletmelerde kullanılan endüstriyel bir mutfak malzemesidir. Büyük işletmelerde olduğu kadar boyut ve çeşitleriyle küçük işletmeler için de kullanılabilir. Sizin için en güvenilir ve kaliteli pizza fırınları bymitket.com da bulabilirsiniz.

Pizza Fırını Fiyatları

Pizza fırınları endüstriyel mutfakta artık işletmelerimizin vazgeçilmezi haline gelmeye başlamıştır. Mutfakta hazırlanması ve sunumu kolay olan gıdaların ön plana çıkması pizzanın yani dolaylı yoldan pizza fırınlarının da ön plana çıkmasına sebep olmuştur. Pizza fırınının özellikleri boyutları ve kapasitesine göre fiyat aralığı da değişkenlik göstermektedir. İşletmelerin vazgeçilmezi olan pizza fırınlarını en ucuz fiyata almak için bymirket.com ’u ziyaret edin.

Pizza Fırını Nasıl Kullanılır?

Pizza fırınlarını kullanmak oldukça basittir. Öncelikle pizza hamurunuzu hazırladıktan sonra istediğiniz harçlar ile pizzanızı fırına sokmak için uygun bir hale getirmelisiniz. Daha sonrasında fırınınızın içini daha iyi bir pişirme için önceden ısıtmalısınız. Ardından fırınınızın içerisine pizzaları koyduktan sonra pişmesini bekliyoruz. Zaman sayacı dolduktan sonra size zil çalarak uyarı verecektir. Zil çaldıktan sonra fırınınızın içinde pişen pizzalar sunmanız için hazır.

Pizza Fırını Özellikleri

Kat sayısı: Kat sayısı fırının içerisindeki kat sayısını belirtir. Aynı andan birden fazla pizza pişirmek için dikkat edilmesi gereken bir özelliktir. İşletmesi büyük olan yerler de tercih etmeniz sizi hız olarak 1 adım öne taşıyabilir.

Kapasitesi: Fırın içerisindeki pişirilebilecek pizza sayısını belirtir. Büyük işletmelerde hız oldukça önemlidir. Aynı anda birden fazla sipariş aldığınız durumlar da sizi rahatlatacak. Fırın seçerken dikkate almanız gereken bir özelliktir.

Tipi: Tip, mutfağınızda kullanacağınız fırınların çalışma tipini belirtir. Elektrik, Doğal Gaz veya LPG kullanarak çalıştığını görmek için bu özelliği dikkate alarak fırın seçmelisiniz.

Elektrik Gücü: Elektrik harcayan her cihazın 1 saniye içerisinde harcadığı enerji miktarı farklıdır. Bu özelliği dikkate alarak mutfağınız da elektrik konusunda israf etmeden sizin işletmeniz için uygun fırınları tercih edebilirsiniz.

Doğal Gaz Gücü: Doğal gaz harcayan her cihazın 1 saniye içerisinde harcadığı doğal gaz miktarı farklıdır. Bu özelliği dikkate alarak mutfağınız da doğal gaz konusunda israf etmeden sizin işletmeniz için uygun fırınları tercih edebilirsiniz.

LPG Gücü: Lpg harcayan her cihazın 1 saniye içerisinde harcadığı lpg miktarı farklıdır. Bu özelliği dikkate alarak mutfağınız da lpg konusunda israf etmeden sizin işletmeniz için uygun fırınları tercih edebilirsiniz.

Pizza Fırını Nasıl Temizlenir

 

Fırınınızın stabil olarak çalışabilmesi ve ısıtma konusun da eşit bir şekilde ısı dağılımı yapabilmesi temiz olması oldukça önemlidir. Hem pişireceğiniz ürünlerin sağlıklı olması ve temiz bir fırından çıkması hem de fırınınızın performansını en üst düzeyde kullanabilmesi ve uzun ömürlü olması için fırınınızın temizliğine oldukça dikkat etmeniz gerekmektedir. Fırınların çeşitlerine göre temizlenme yöntemleri de farklılık göstermektedir. Plastik spatula, yumuşak kumaş, karbonat, fırça gibi malzemelerin yardımıyla temizleyebilirsiniz.

©2021 Cubio Arge Yazılım Danışmanlık Ltd. Şti.-Her Hakkı Saklıdır.