Portakal Sıkma Makineleri Ürünleri ve Fiyatları - bymgastro.com

Portakal Sıkma Makineleri Nedir?

Restoran, cafe, bar, otel, hastane, büfe, catering, gibi işletmelerde içecek olarak tüketilen sıvıların başında meyve suları gelir. Portakal sıkma makineleri de bu gibi işletmelerin bünyesinde olmazsa olmaz bir üründür. Birçok çeşit portakal makinesi bulunmaktadır. Hepsinin farklı fonksiyonları ve kolaylıkları vardır. Siz işletmeniz için en uygun olan portakal sıkma makinesini bymirket.com da en kaliteli şekilde bulabilirsiniz.

Portakal Sıkma Makineleri Çeşitleri

-         Bardaklı Otomatik

Bu Makine tipimizde portakallarımızı önceden hazır bir hazneye koyuyoruz. Daha sonra cihazın yanından başlat düğmesine bastığımız anda haznesindeki portakalları teker teker içerisinde bulunan mekanizmaya aktarıyor. Burada portakallar iyice sıkılarak elde edilen su altındaki haznede biriktiriliyor. Yanındaki bölmelerden dışarıdaki çöp kutusuna atık malzemeler dışarı aktarılıyor.

-         Cafe Tipi Otomatik

Bu Makine tipimizde portakallarımızı önceden hazır bir hazneye koyuyoruz. Daha sonra cihazın yanından başlat düğmesine bastığımız anda haznesindeki portakalları teker teker içerisinde bulunan mekanizmaya aktarıyor. Burada portakallar iyice sıkılarak elde edilen su altında bulunan bardağın içerisinde toplanıyor. Yanındaki bölmelerden dışarıdaki çöp kutusuna atık malzemeler aktarılıyor.

-         Elle Beslemeli Otomatik

Bu Makine tipimizde bir hazne mevcut olmadığı için portakal sıkmak istediğimizde ilk önce elimizle ağız kısmını besliyoruz. Daha sonra cihazın yanından başlat düğmesine bastığımız anda ağızdaki portakalları teker teker içerisinde bulunan mekanizmaya aktarıyor. Burada portakallar iyice sıkılarak elde edilen su altında bulunan bardağın içerisinde toplanıyor. Yanındaki bölmelerden dışarıdaki çöp kutusuna atık malzemeler aktarılıyor.

-         Standlı Otomatik

Bu Makine tipimizde portakallarımızı önceden hazır bir hazneye koyuyoruz. Daha sonra cihazın yanından başlat düğmesine bastığımız anda haznesindeki portakalları teker teker içerisinde bulunan mekanizmaya aktarıyor. Burada portakallar iyice sıkılarak elde edilen su altında bulunan bardağın içerisinde toplanıyor. Yanındaki bölmelerden dışarıdaki çöp kutusuna atık malzemeler aktarılıyor. Bu ürün tipi genellikle dışarıda seyyar olarak kullanılmak için tasarlanmıştır.

-         Santos Portakal Sıkma Makinesi

Bu makine tipimizde öncelikle portakallarımızı ortadan 2 ye ayırıyoruz. Daha sonra ürünün yandan açma tuşuna bastıktan sonra 2 ye ayırdığımız portakalları cihazın üst kısmındaki bölüme yerleştirip bastırıyoruz. Yaptığınız baskıdan sonra cihaz bunu algılayıp kendi ekseninde dairesel olarak dönmeye başlayacak ve elde edilen su aşağıdaki oluktan bardağınıza akacaktır.

Portakal Sıkma Makineleri Fiyatları

 

En ucuz ve kaliteli Portakal sıkma makinelerini bymirket.com da bulabilirsiniz. Ürünlerimizin fiyatları özelliklerine göre değişkenlik gösterebilmektedir.

©2021 Cubio Arge Yazılım Danışmanlık Ltd. Şti.-Her Hakkı Saklıdır.